Novinka

Adventní čokoládový kalendář Labooko zotter, 192g

Krásný adventní kalendář se dvěma křídly pro fanoušky vznešené, prvotřídní čisté čokolády. 24 příchutí Mini-Labooko čokoládek z vzácného kakaa i kouzelných příchutí.  Udělejte si čekání na Ježíška ještě svátečnějším obdobím. Bean-to-bar, Fair-trade, bez lepku.
  zotter_fair_trade beantobar-logo 

  • Vyprodáno
690 Kč
Kategorie: VÁNOČNÍ NABÍDKA
Hmotnost: 0.192 kg
Výrobce: Zotter Schokolade GmbH Bergl 56, 8333 Riegersburg, Rakousko
 
Adventní čokoládový kalendář Labooko zotter, 212g
 
Výklopný adventní kalendář Labooko 24 různých příchutí pro fanoušky vznešené, prvotřídní čisté čokolády. Čokoládky Labooko mini Vás přenesou do nádherného světa čokolády a postupně se představí ve stále rostoucím zastoupení kakaa: sladkou mléčnou čokoládou počínaje a silnou 100% čokoládou konče. Zažijte vzácné odrůdy kakaa z mnoha různých zemí, jako je legendární Mayské kakao z Belize, nebo kakao plné ovocných chutí z afrického Madagaskaru. Nechejte svůdný karamel, kokos, kávu, bílou čokoládu a růžový malinový kokos udělat toto sváteční období ještě sladším. 
 
Krásný adventní kalendář se dvěma křídly můžete vyklopit nahoru, stejně jako menší balíčky Labooko – volně stojící bez použití jediného hřebíku nebo háčku. Už samotný ohromující design dělá z adventního kalendáře Labooko vánoční dekoraci, kterou můžete vystavit všude, kde chcete vznést vánoční atmosféru. Vnitřní vložka kalendáře je vyrobena z papíru šetrnému k životnímu prostředí.
 
Složení čokolád:
1. 62% Dominikánská republika - Hořká čokoláda 62%°
2. 50% mléčná čokoláda Ekvádor - Mléčná čokoláda 50%°
3. 75% Tanzanie - Hořká čokoláda 75%°
4. Kokosová tyčinka° s kakaovým máslem°
5. 90% Bolívie - Hořká čokoláda 90%°
6. 60% mléčná čokoláda Nikaragua - mléčná čokoláda 60%°
7. 82% Belize - Hořká čokoláda 82%°
8. 68% Togo- Hořká čokoláda 68%°
9. 100% Peru - Kakao 100%°
10. 35% Mléčná čokoláda Panama - Mléčná čokoláda 35%°
11. 70% Indie - Hořká čokoláda 70%°
12. Jemná bílá čokoláda°
13. 72 % Brazílie - Hořká čokoláda 72 %°
14. 70% mléčná čokoláda Peru - Mléčná čokoláda 70%°
15. 75% Madagaskar - Hořká čokoláda 75%°
16. 40% mléčná čokoláda Dominikánská republika - Mléčná čokoláda 40%°
17. 75% Guatemala - Hořká čokoláda 75%°
18. Káva - Coffee Bar° s kakaovým máslem°
19. 75 % São Tomé - Hořká čokoláda 75 %°
20. 45% mléčná čokoláda Peru - mléčná čokoláda 45%°
21. 70% Uganda - Hořká čokoláda 70%°
22. Malinová kokosová tyčinka° s kakaovým máslem°
23. 72% Panama - Hořká čokoláda 72%°
24. Karamel - Karamelová tyčinka° s kakaovým máslem°
 

Sváteční a noblesní: takový je design čokoládových výrobků z o t t e r. Vytváří je umělec Andreas H. Gratz, díky kterému je každá čokoláda nejen dokonalou pochoutkou, ale i výzdobou a dárkem. Vánočně laděné produkty jsou té nejvyšší kvality - samozřejmá povinnost u produktů pro všechny věkové kategorie. 

Další informace:
24 miničokolád po 8 g = celková čistá hmotnost 192 g
Bean-to-bar čokolády s certifikací Bio a Fair-trade
Trvanlivost: minimálně 5 měsíců od data odeslání.
Složení: kakaová hmota°*, surový třtinový cukr°*, kakaové máslo°*, SUŠENÉ PLNOTČUNÉ MLÉKO°, karamelizované SUŠENÉ MLÉKO° (SUŠENÉ ODTUČĚNÉ MLÉKO°, cukr°), rýžový nápoj v prášku°(rýže°, slunečnicový olej°, sůl), SUŠENÉ MLÉKO°, kokosové lupínky°*, kokosový prášek°(kokosová pasta°, kokosové mléko°, kokosová mouka°), sušené maliny°, celý třtinový cukr°*, SWEET WHEY PWDER°, mletá kávová zrna°* , emulgátor: lecitin (SÓJA)°, vanilkový prášek°, sůl, kávový prášek°*, citronový prášek°(citrónová šťáva koncentrát°, kukuřičný škrob°, cukr°), skořice°*, emulgátor: lecitin (slunečnice)°, kardamom °. Může obsahovat stopy všech druhů ořechů, arašídů, mléka, vajec a sezamu. Sušené plnotučné mléko od Bio vom Berg, ekologických farmářů z Tyrolska.
*fair trade; obsah spravedlivě obchodovaných surovin: 90%.
°z kontrolovaného ekologického pěstování
Výživové údaje (100g): Energetická hodnota 2447 kJ (588 kcal), Tuky 44g, z toho: nasycené mastné kyseliny 27g; Sacharidy 37g, z toho: cukry 32g; Bílkoviny8,1g; Sůl 0,26g
Výrobce: Zotter Schokolade GmbH Bergl 56, 8333 Riegersburg, Rakousko.
Skladujte na suchém místě při teplotě 14-21°C.
 
 
zotter_logo
 
 
Zotter Schokolade – zaměřeno na rozmanitost, kvalitu, kreativitu, udržitelnost. Stoprocentně ekologické a férové.
„Zotter je a zůstane na špici nejlepších světových výrobců čokolády a zdaleka nejinovativnější čokolády ze všech.“ 
Rodinná čokoládovna Zotter spoléhá na inovace. Jejich nabídka tvoří širokou a pestrou škálu – od klasických odrůd, jako jsou marcipán, mandle a třešeň Amarena, až po bláznivé výtvory, jako je čokoládový popcorn nebo konopná pralinka. Zotter vyrábí přes 500 různých druhů čokolády a každý rok přichází na trh s 20 až 50 novými produkty. A kdo stojí za všechny nápady? Josef Zotter. Aktivní podporu však získává od Julie Zotterové, která již vytvořila mnoho nových receptur, zejména pak veganských. V rozsáhlé rodinné bean-to-bar čokoládovně Zotter neustále experimentují a vynalézají nové, inovativní kousky. 
Žádná monokultura, ale rozmanitost překvapení v sortimentu inspirována přírodou. Nabídka tak sahá od ikonických bean-to-bar ručně plněných tzv. vrstvených čokolád, dvojitých Labooko, Klasických tabulek, čokolády na pití, ručně vyráběné organické pralinky či Basic čokoládové oříškové nugáty, z nichž můžete během chvilky proměnit své domácí pralinky.  Nádherně barevné ovocné čokolády, jejichž skvělou barvu a chuť přirozeně vytváří ovoce, couverture čokoládové žárovky, obalované plody či návykové Balleros - vždy v mnoha neodolatelných příchutí. Pro každou čokoládu vytváří vlastní umělecký design umělec Andreas H. Gratze, díky kterému je každá čokoláda jedinečná a prvotřídní dárek.
Čokoládová bean-to-bar manufaktura sídlí v Riegersburgu. Vše probíhá tzv. in-house, od kakaových bobů až po hotové produkty. Pražení, mletí a konšování se provádí v malých dávkách a individuálně na míru kakau. Riegersburg zaměstnává přibližně 200 lidí, kteří každý den vyrábějí čerstvou čokoládu a starají se o vše, co je nutné.
Na sklonku roku 2019 vyměnili pečeť Fairtrade a jako logo používají svůj nový veletržní ruční znak. Jsou členem Světové organizace pro Fair Trade (WFTO), která audituje společnost jako celek podle férových směrnic. 100%  se spoléhají na spravedlivý obchod a sledovatelnost surovin. Josef Zotter vysvětluje: "Stále si myslím, že Fairtrade je dobrý nápad, je to lepší než nic. Ale chci, aby moji zákazníci dostali čokoládu, která má uvnitř to, co říká."
Fair-trade BIO kakao od malých farmářů - „Jedinečné kvality lze dosáhnout pouze dobrou osobní spoluprací.“
Kakaové boby nakupují převážně v Latinské Americe, domovu kakaa. Získávají jemné kakao i z mnoha různých zemí, jako je Peru, Bolívie, Nikaragua, Panama, Ekvádor, Guatemala, Brazílie, Belize, Dominikánská republika, Madagaskar, Togo, Tanzanie, Ghana, Uganda, Svatý Tomáš a Indie. V každé čokoládě je kakao s historií: ať už je to mayské kakao z Belize a Guatemaly, panamské a peruánské kakao, které pěstují domorodí obyvatelé uprostřed deštného pralesa, nebo kakao z Belize, které je dopravováno plachetnicí. Veškeré kakaové boby jsou z přístavu v Hamburku převáženy bez emisí - udržitelným způsobem.
Kakaové boby jsou nakupovány přímo od pěstitelů kakaa a platí za ně férovou cenou. Pravidelně cestují do pěstitelských oblastí, osobně se setkávají s pěstiteli, které zvou i do továrny. Mohou se pak spolehnout na kvalitní produkci a jemné zpracování delikátních odrůd kakaa jako je Criollo, Trinitario, Nacional či Nativo. Díky tomu nejsou pěstitelé kakaa závislí na světovém trhu, který se zajímá hlavně o spotřebitelské kakao a vykupují boby pod cenou. 
Udržitelnost a transparentnost
Cílem je vytvářet přidanou hodnotu namísto velkých zisků, které jsou na úkor společnosti a životního prostředí. Tato filozofie dělá továrnu na čokoládu jednu z nejudržitelnějších společností v Rakousku. Jsou držiteli certifikátu EMAS – jinými slovy: Externí odborníci na životní prostředí se dívají na naši ekologickou bilanci a naše cíle ochrany životního prostředí a považují je za docela příkladné. Celá výroba probíhá na zelenou elektřinu a velkou část získávají sami pomocí obrovského fotovoltaického systému.
PRO VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI A KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT
+ 420 732 119 708