České Hand Made Pralinky z belgické čokolády

Česká manufaktura, prvotřídní kvalita, hlasité křupnutí belgické čokolády & rafinovaná náplň v luxusních pralinkách, které potěší "oko i jazyk", mysl i tělo.

Vychutnejte si z nabídky čerstvě připravených, ručně vyráběných českých pralinek z belgické čokolády. Každý kousek má svůj specifický charakter s intenzivní chutí, která je výsledkem jsou vysoce kvalitních surovin a ingrediencí bez přidávání umělých stabilizátorů. Čokolády obsahují pouze 100% kakaové máslo a přírodní vanilku.

Lahodné kombinace jsou tvořeny řadou intenzivních ořechových příchutí; nejlepších italských lihovin a likérů z tradiční rodinné palírny G. Bertagnolliho (1870) a Franziniho (1915) a s čerstvými ovocnými náplněmi prvotřídní kvality s 90% ovocných složek.

Základními surovinami pro výrobu jsou jemná bílá Velvet čokoláda Callebaut s jedinečnou chutná bourbowské vanilky, jemně pražená mléčná čokoláda Venezuela Origin 38,6% s harmonickou karamelovo-ovocnou chutí a tmavá čokoláda Kumabo Origin 80% s profilem lesního ovoce a s náznaky černých oliv z výběrových plantáží Tanzanie, Ghany a ostrova Sv. Tomáše.

Ručně vyráběné pralinky z belgické čokolády pro nezapomenutelné gurmánské momenty, jedinečný dárek, dokonalé vyznání lásky i upřímné poděkování. Božský vzhled, omamná vůně, lahodné křupnutí a nezapomenutelná chuť pralinek okouzlí všechny smysly. Poznejte opravdovou chuť kvality.

 

 

Žádné produkty od výrobce České Hand Made Pralinky z belgické čokolády nebyly nalezeny....