Z O T T E R CHOCOLATE

Josef Zotter je jedním z osmi nejlepších výrobců čokolády na světě a je mezinárodně považován za jednoho z nejinovativnějších výrobců čokolády a udávajících trendy v tomto odvětví. Používá regionální suroviny – například mléko od horských farmářů v Tyrolsku "Bio vom Berg". Ve výrobě zcela opustili od používání konzervačních látek a umělých surovin.  

Všechny čokoládou mají certifikací FAIR a ORGANIC. K výrobě je použita pouze 100% zelená energie a veškeré obaly jsou z ekologického papíry i barev. Jejich design vytváří umělec A. G. Gratz, který dělá ze všech produktů perfektní dárek. 

Zotter Schokolade je jedinou čokoládovnou v Evropě, který vyrábí bean-to-bar produkty výhradně v organické a fair-trade kvalitě. 

Čokolády Zotter znamenají kvalitu, rozmanitost, kreativitu, udržitelnost. Sortiment zahrnuje přes 500 druhů čokolád přes klasické, po extravagantní a nabízí fascinující výběr odrůd a chutí. 

Otevřete nové chuťové dimenze z dílny slavné rakouské rodinné čokoládovny Zotter, která svá gurmánská díla dodává i na britský královský dvůr.

 
  • Řadit dle:
  • 33 položek celkem

Stránka 1/1