O nás

Vítejte na e-shopu s čokoládou pro všechny, kteří milují kvalitní čokolády, nekonečné objevování bohatých chutí a produkty z prvotřídních surovin bez náhražek. 

Jsme dovozce a distributor exkluzivní rakouské čokolády Z O T T E R.

PRO VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI A KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT
+ 420 732 119 708
 

Nabízíme čokolády tradičních i nevšedních chutí, raw, bio, fair-trade, veganské, světově oceněné; tabulkové, vážené i čoklády v nejsurovější podobě pouze z takových bobů -  kakaovou hmotu. Vybírejte z bean-to-bar i tree-to-bar (přímo od farmáře) čokolád z celého světa. Objevujte organické čokolády, bez chemie a GMO a poznejte kvalitní čokolády, které potěší všechny smysly, zlepšují well-being díky lahodné chuti, zdravotním benefitům a kvalitě od pěstování po zpracování kakaa.

Zamilujte se! Čokolády vyrobené šetrně, z vybraných kakaových bobů a s přidáním výběrových surovin. Čokoláda podporuje zdraví duševní i tělesné, dokáže zmírnit bolesti i zlepšit sexuální funkce, je plná minerálních látek, vitamínů a antioxidantů působících v naprosté synergii, je vhodná pro děti i dospělé, sportovce i duševně pracující a je skvělým pomocníkem při hubnutí i nabírání svalové hmoty. Její chuťové kombinace jsou nekonečné, dá se konzumovat přímo, ve sladkých i slaných pokrmech. 

Od nás pro Vás :-) Vybíráme čokolády skrývající příběh výrobce i kakaa. Prodejem jsou podporování farmáři pěstující kakaové boby, kterým je vyplácena spravedlivá odměna za jejich práci. Čokolády vyrobené z kakaa kakaovníků rostoucích v divoké přírodě jsou cestou pro udržitelnost přírodního prostředí i zachování kakaových plantáží před nahrazením těchto ploch průmyslovými plantážemi. Upřednostňování kvality před kvantitou znamená vyšší cenu produktů, ale především důstojný život rodin farmářů, udržitelnost přírodní biodiverzity a zachování organoleptických (chuťových, senzorických i zdravotních) vlastností kakaových bobů. Ochutnejte čokoládu od čokolatiérů pracujících s vášní, úctou a láskou ke kakau, které na čokoládu zpracovávají šetrně, bez náhražek a s přidáním pouze prvotřídních surovin. 

Objevujte s námi dokonalost a chutě čokolád. Rádi vám s výběrem poradíme - na míru vašemu životnímu stylu, dietním cílům, i výběrem čokolád jako perfektním dárkem.