Čokoláda del Caribe

cokoladadelcaribe_logo
Chocolate Del Caribe S.A. je rodinný podnik s třicetiletou tradicí pěstování, šlechtění a zpracování kakaových bobů. Čokoládovna sídlí v tropické Kostarice a produkuje prémiové čokoládové produkty pro všechny s vysokými nároky na kvalitu, chuť i další práci s čokoládou.
Čokoládovna zpracovává  a nakupuje pouze výběrové kakaové boby druhu Trinitario pocházející z ověřených a auditovaných farem ze šesti zemí Střední Ameriky (Kostarika, Guatemala, Salvador, Nikaragua, Honduras, Panama). Po provedení vstupní kontroly jakosti kakaových bobů, probíhá celý proces od fermentace až po balení finálního produktu v kostarické čokoládové manufaktuře. Na výrobě čokolád a kakaových produktů pracují specialisté, kteří mají rozsáhlé zkušenosti nejen ve výrobě, ale i v rámci celého dodavatelského řetězce kakaa, včetně pěstitelských a posklizňových postupů. Celá výrobna prošla od roku 2019 velkou přestavbou a modernizací. Dnes pracuje s moderní švýcarskou výrobní technologie, která umožňuje plnit náročné klientské požadavky a produkci prémiové čokolády pro chuťové, domácí i profesionální gastronomické využití.
Mezi základní principy vedení firmy patří férový obchod, kdy se dodavatelům i farmářům platí nejvyšší výkupní sazbu na trhu; poskytování technické pomoci a poradenství pro dosažení kvalitních sklizní; respekt pracovních směrnic země, ve které působí. Tyto principy a atributy jsou nezbytné pro vzájemné spolupráce pro udržitelnost.

Certifikace:
  • UTZ/Rainforest Alliance
  • Organic NOP
  • Organic, European norm
  • Kosher, Pareve and Dairy
  • Fair Trade
  • GMP - Good Manufacturing Practices
Výrobce: CHOCOLATE DEL CARIBE SA, Guácimo , Limón, Kostarika.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem