Millesime Chocolat

 Snímek obrazovky 2021-04-20 v 17.56.16 

Jemné Vintage bean-to-bar - čokolády Millésime jsou exkluzivní belgické řemeslné čokolády s medailemi snad ze všech mezinárodních čokoládových soutěží od Singapuru po Londýn. 

Millésime Chocolat se nachází v belgickém Liège a je jedním z mála výrobců čokolády v Belgii, který pracuje od kakaových bobů po tabulku: „Bean-to-Bar“. Vyrábí výhradně Vintage čokoládu, z jedné oblasti, s přesnou geografii, z jedné sklizně a proto vždy v omezeném množství! V čokoládách nemíchají sklizně, regiony ani ročníky a nechává tak vyniknout konkrétním vlastnostem daného kakaa. 

V Millésime Chocolat pracují výhradně se surovinami z certifikované ekologické produkce a dle pravidel fair trade. Za značkou stojí mistr Jean-Christophe Hubert, který prosazuje návrat k autentickému výrobnímu čokoládovému řemeslu s respektem k mistrům čokolatiérům a našim předkům. V souladu s výrobními procesy z dávných dob slavné čokoládové belgické tradice pečlivě kontrolují celý proces výroby čokolády. Kakaové boby se drtí a mele opravdovými mlýnskými kameny, nejsou přidávány žádné lecitiny, žádný palmový olej, žádná barviva ani umělé konzervanty. 

"Chceme předvést práci přírody, jejíž příchutě se rok od roku mění, při zachování charakteristik každého regionu nebo země. Náš přístup je pracovat pouze s kakaovými boby z výjimečných plantáží a oblastí. Naše boby pocházejí ze stromů respektujících genetiku předků kakaovníků."Jean-Christophe Hubert

Dovozce: Fair Trade Centrum s.r.o. V Olšinách 889/40, 100 00  Praha 10-Strašnice

Žádné produkty od výrobce Millesime Chocolat nebyly nalezeny....