Rózsavölgyi Csokoládé

RC_logo_blink

„Tradiční výroba čokolády, moderním pohledem.“

Rózsavölgyi Csokoládé je maďarská bean-to-bar manufaktura, ve které samotná čokoláda představuje obzvláště inspirující materiál. Tradiční postupy, čisté suroviny a neotřelý moderní design vytvářejí skutečná umělecká díla.

Kakaové boby jsou odebírány od farmářů ve Venezuele, Madagaskaru, Mexiku, Tanzanii, Peru, Ekvádoru, ostrova Sv. Tomáš a Nikaragui. Jedná se o vzácné odrůdy jemného kakaa. Tito pěstitelé jsou respektování pro zdokonalené techniky sušení, fermentace – základní kroky, díky kterým mohou být výjimečné chutě dále rozvíjeny.

Porcelana, Carenero Superior, Trincheras, Rio Caribe, Sur del Lago, Puerto Cabello, Madagaskarské Trinitario a Criollo, Soconusco Criollo z Mexika, Peruánské National kakao a Nativo Blanco, ekvádorský Amazonian, Trinitario z Tanzanie, Forastero Amolenado z ostrova Sv. Tomáše a Nikaragujské Trinitario jsou odrůdy používané k výrobě „single-origin“ (jednoho původu) tabulek – obzvláště chutné, vzácné a ceněné kakao!

Čokolády byly opakovaně hodnoceny medailemi na světových soutěžích. Ocenění bylo uděleno tabulkám Single Origin, ochuceným i designu a balení.  Staromaďarské tvary a vzory ve spojení s vizionářskými nápady přináší konzistenci bez snížení kvality. Veškeré produkty jsou baleny ručně do papíru, z čehož je až 90 % recyklováno. Nejsou používány žádné plastové materiály.

Spojení genů výjimečné maďarské gastronomie a vášně inspirované čokoládou. Prvotřídní vzácné kakao, tradiční postupy zpracování a moderní design v každém produktu. Výjimečné, netradiční i přirozené chutěbean-to-bar čokolády budou nezapomenutelným zážitkem při každém ochutnání.

Žádné produkty od výrobce Rózsavölgyi Csokoládé nebyly nalezeny....