Just Nuts

logo_bily_text-3

Just Nuts

Vyzkoušejte úžasná ořechová másla z Moravy, za jejichž vznikem stojí zájem o zdravou stravu, fitness, inspirace z USA i odvaha vydat se novou cestou medových arašídových krémů a neotřelých chuťových kombinací ořechů.

Při použití těch nejlepších surovin a výroby v menších množstvích jsou výsledkem vždy čerstvé arašídové a ořechové krémy. Rozdíl v chuti oproti regálové nabídce velkých supermarketům poznáte na první ochutnání. Krémy neobsahují žádné umělé látky, konzervanty a aditiva. Jsou přirozeně bez lepku a v jejich sladkosti je cítit použití medu.

Vybrali jsme ty nejkvalitnější arašídové krémy s kakaovými boby, jejichž sladkost pochází z přidání medových arašídů. Ochutnejte luxusní čokoládovo- medovo-arašídový s višňový s kakaovými boby; čokoládovo-medovo-arašídovo banánový s chutí připomínající legendární želé „banánky v čokoládě“, nebo nejsladšího z tria naší nabídky - medově arašídový krém s křupavostí kakaových bobů.

Ořechové krémy a pomazánky jsou výborným zdrojem energie i nutričních látek. Mají neuvěřitelně široké spektrum použití a jejich kvalitu nezničí ani tropické počasí!  

Jestliže vám po prvotním ochutnání ze lžičky zbude více než prázdné dno sklenice, vyzkoušejte krém namazat na křupavý toast, na lívance či palačinky, přidat při pečení do muffinů, croissantů či sušenek; zamíchat v ovocném salátu, do jogurtu nebo do kaše. Skvěle chutná na kopečku zmrzliny, nebo ji po pobytu v ledničce směle nahradí.

Poctivý krém vyrobený z opravdových surovin, bez umělých dochucovadel a chemických látek bude skvělým parťákem v horách, na pláži i při domácím „chillování“!

Žádné produkty od výrobce Just Nuts nebyly nalezeny....